Nieruchomości pod inwestycje

Pomożemy państwu przejść przez wszystkie kroki inwestycji w nieruchomość od zakupu, przez remont, po opiekę nad nieruchomością i sprzedaż.

Chcesz inwestować w nieruchomości, które co miesiąc będą przynosić określone zyski?

Oferujemy jedynie rentowne inwestycje, przy których możesz być pewny swojego zysku . Proponujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Od wyszukiwania idealnej nieruchomości po przez wizualizacje , przeprowadzenie remontu oraz zakup wyposażenia po opiekę nad nieruchomością .Pomagamy także w kredytowaniu całościowej wyceny pakietu.

Zakup nieruchomości

Pomożemy Ci znaleść najkorzystniejszą ofertę zakupu mieszkania lub domu pod inwestycje. Wspólnie przejdziemy przez procesy formalne, aby całość transakcji przeszła szybko i pomyślnie. Pomagamy również zdobyciu kredytu na zakup oraz dalszą inwestycje.

Kredyty hipoteczne
Wizualizacja

Przygotujemy dla ciebie profesjonalną wizualizacje, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik jeszcze przed przystąpieniem do remontu. Zaprezentujemy również odpowiednią aranżację, żeby nieruchomość również się świetnie prezentowała.

Aranżacje
Przeprowadzenie remontu

Nasz zespół zajmie się wyremontowaniem twojej nieruchomości zgodnie ze wcześniejszymi założeniami oraz przygotowaną wizualizacją oraz odpowiednim przygotowaniem pod inwestycję.

Kompleksowe remonty
Sprzedaż lub wynajem nieruchomości

Finalnie zajmiemy się sprzedażą lub wynajmem Państwa nieruchomości. Jeśli posiadasz nieruchomość, którą chcesz sprawnie i pewnie sprzedać bądź wynająć, skontaktuj się z naszym biurem.

Kontakt